top of page

Velkommen til HLIF´s nye website !!

Vi er i den grad stolte af, at kunne præsentere jer for foreningens nye website, vores ansigt udadtil. Endelig kom dagen, hvor vi kan vise jer, hvad vi har arbejdet med, og på det sidste stykke tid, og vi håber at I synes om siden.

Line Karlsen er grafiker og webmaster, og har stået for udvikligen af det nye site.

Carsten Møller har været med på linien med tekster og korrektur, Carsten vil fremover fungere som nyhedsredaktør af siden, og altså være formidler af nyheder fra foreningens gøren og laden, i fremtiden.

Nyhederne skal fortsat sendes til redaktøren på mailen hlif@hlif.dk.

Vi opfordrer alle til at sende os tekster og billeder fra oplevelser i, og med vores forening.

Kig på siden, tag godt imod den, og tøv ikke med at sende

ros til webteamet.

Vi synes at den ret fin :)

bottom of page